Higiena jamy ustnej Pacjenta PERIO

O Wykładowcy

 

Pracujesz z pacjentami periodontologicznymi? Chcesz poznać nowości wśród artykułów do higieny jamy ustnej i produkty dedykowane stricte pacjentom mającym problem z przyzębiem? Jeśli tak, ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

Wiemy, że artykuły do higieny jamy ustnej i instruktaż z ich użyciem to nieodzowny element pracy higienistki stomatologicznej. Obecnie do dyspozycji mamy dziesiątki szczoteczek do zębów, nici, irygatorów i innych artykułów, które mają ułatwić pacjentom dbanie o piękny uśmiech. To bogactwo wyboru niejednego może jednak wprawić w zakłopotanie. Jak zatem spośród tysięcy produktów wybrać te, które sprawdzą się w przypadku konkretnego pacjenta? Czy istnieje produkt uniwersalny, idealny dla każdego? Odpowiedź na te i inne pytania poznasz podczas naszego spotkania.

Podczas warsztatu opowiemy Ci o:

– substancjach stosowanych w preparatach perio,

– produktach do higieny jamy ustnej w równych etapach leczenia,

– szczoteczkach elektrycznych (rotacyjnych, sonicznych, ultradźwiękowych) i różnicach między nimi,

– produktach do doczyszczania przestrzeni międzyzębowych (niciach, szczoteczkach międzyzębowych, irygatorach dentystycznych),

– specjalistycznych przyborach pomagających doczyścić najbardziej problematyczne miejsca w jamie ustnej pacjenta.

 

Wiemy, że „sucha” teoria to nie wszystko, dlatego umożliwimy Ci zapoznanie się z omawianymi produktami, sprawdzenie ich działania i poręczności.

Spokojnie i z uśmiechem przeprowadzimy Cię przez nasz świat artykułów do higieny jamy ustnej, gwarantujemy świetną atmosferę i solidną porcję merytoryki 🙂

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat oraz pakiet materiałów szkoleniowych.