W organizacji konferencji pomagają nam:

Curaden

Szwajcarska profesjonalna higiena jamy ustnej.

Curaden AG jest pionierem i ekspertem w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki stomatologicznej. To szwajcarska firma z siedzibą w Kriens koło Lucerny. To tutaj, już od 1972 r. przy współpracy ze stomatologami, opracowywane i produkowane są produkty do higieny jamy ustnej premium pod marką Curaprox.

Curaprox dba o zdrowie już od pierwszych miesięcy życia oferując biofunkcjonalne produkty dla niemowląt z serii baby: ortodontyczne smoczki, gryzaki i szczoteczki od pierwszego ząbka. 

Dla starszych dzieci 6+ Curaprox oferuje miękkie i gęste szczoteczki oraz delikatne, enzymatyczne pasty kids bez szkodliwej chemii.

Naszą dumą są szczoteczki manualne Curaprox CS, o miękkim włosiu Curen®, bezwzględne dla płytki nazębnej dzięki gęstemu włosiu – aż 5460 pojedynczych włókien na główce.

Pasty do zębów – smakowe i delikatnie wybielające Be you, klasyczne Enzycal czy wybielające Black Is white to pasty na bazie antybakteryjnych enzymów, niezwykle delikatne i z nie zawierające szkodliwej chemii.

Dla pacjentów ortodontycznych polecamy szczoteczki CS ortho, wosk, zestaw Travel set ortho oraz płyn Perio Plus, który zwalczy szkodliwe bakterie.

Uzupełnieniem codziennej higieny dla każdego są najmniejsze szczoteczki międzyzębowe z linii CPS prime, pozwalające utrzymać zęby i dziąsła w zdrowiu.

 

Zaufaj ekspertom profilaktyki i powierz swoje zdrowie marce Curaprox przez całe życie.

Menu