W organizacji konferencji pomagają nam:

Dental Tree

DentalTree.pl to internetowy sklep stomatologiczny specjalizujący się w imporcie oraz dystrybucji materiałów stomatologicznych. Celem firmy jest kompleksowe zaopatrzenie gabinetów stomatologicznych.

DentalTree jest dynamicznie rozwijającą się firmą tworzoną przez młody i energiczny zespół, dzięki czemu w ciągu wielu lat obecności na rynku, zdobyła zaufanie tysięcy klientów i stała się niekwestionowanym internetowym liderem sprzedaży materiałów stomatologicznych.

DentalTree stawia na jakość! Firmę tworzy wykwalifikowany i kompetentny personel, który stale poszerza swoją wiedzę z zakresu stomatologii. Sklep internetowy posiada bogatą ofertę produktów, która w każdym miesiącu zostaje wzbogacona o nowe, zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Prowadząc sprzedaż online, DentalTree jest w stanie wypracować konkurencyjne ceny. Internetowy serwis działa 24h/7dni, oznacza to, że aby zamówić potrzebne materiały stomatologiczne nie musisz nawet wychodzić z domu — wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową i złożysz zamówienie, a resztę DentalTree załatwi za Ciebie.

DentalTree daje gwarancje, że każdy lekarz dentysta może bez jakichkolwiek obaw opierać swoją zawodową przyszłość o współpracę z doświadczonym i znaczącym partnerem biznesowym bez względu na to czy jest małą praktyką lekarską czy dużą kliniką.

 

Menu