W organizacji konferencji pomagają nam:

DMG

DMG – od ponad 60 lat w ponad 80 krajach.

Nasza pasja do doskonałości przejawia się w dostarczaniu najwyższej jakości materiałów stomatologicznych, innowacyjnych form aplikacji i rewolucyjnych koncepcji leczenia, co zdobyło uznanie dentystów i techników dentystycznych na całym świecie. DMG stało się nie tylko marką “Made in Germany”, ale prawdziwie globalnym potentatem w dziedzinie stomatologii.

 

Z dumą informujemy, że 20% naszych pracowników poświęca się pracy w dziale badań i rozwoju. To zobowiązanie do ciągłego doskonalenia i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań sprawia, że jesteśmy prekursorami w dziedzinie cyfryzacji, nowoczesnych koncepcji odbudów, profilaktyki i wczesnej interwencji. Naszym celem jest tworzenie zaawansowanych rozwiązań na najwyższym poziomie jakości, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale także otwierają przed naszymi klientami nowe możliwości, zarówno technologiczne, jak i ekonomiczne.

Nasze hasło przewodnie, “Jakość spotyka się z przyszłością”, nie jest przypadkowe. Razem z Tobą patrzymy w przyszłość zuśmiechem na twarzy. Dołącz do naszej misji, gdzie jakość łączy się z innowacją, tworząc rewolucję w dziedzinie stomatologii.

Menu