W organizacji konferencji pomagają nam:

Ecolab

ECOLAB to światowy lider – o 100-letniej historii – w zakresie technologii i usług związanych z wodą, higieną i zapobieganiem zakażeniom.

W Polsce, od ponad 30 lat, swoją działalnością obejmujemy publiczne i niepubliczne placówki medyczne, w tym gabinety stomatologiczne. Oferujemy szeroki wachlarz zrównoważonych rozwiązań, których celem jest zapewnienie czystego, bezpiecznego i zdrowszego środowiska.

Jakość i skuteczność naszych produktów potwierdzamy licznymi badaniami opartymi na metodyce norm europejskich oraz testami dermatologicznymi i ekologicznymi, aby zapewnić bezpieczeństwo i zminimalizować ryzyko zakażeń w placówkach opieki medycznej. Kompleksowe doradztwo, serwis i szkolenia dla naszych klientów potwierdzone certyfikatem, liczne materiały informacyjne i pomocnicze wraz z wysokiej jakości produktami sprawdzonymi w praktyce, są silną stroną naszej firmy. Wierzymy, że pomogą one Państwu wprowadzić nowoczesne standardy higieny, co przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa personelu i pacjentów. Każdego dnia staramy się robić więcej.

Menu