W organizacji konferencji pomagają nam:

Haleon

GSK Consumer Healthcare to teraz Haleon

Ekspert w zakresie higieny jamy ustnej dzięki połączeniu zrozumienia potrzeb konsumentów z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć naukowych.

Kategorię produktów do higieny jamy ustnej i protez zębowych reprezentują tak znane marki jak:

 Sensodyne,

 Parodontax,

Corega,

✅ Corsodyl,

które odpowiadają na potrzeby pacjentów cierpiących z powodu nadwrażliwości, kwasowej erozji szkliwa oraz zapalenia dziąseł. Ponadto marka Corega pomaga pacjentom protetycznym w adaptacji protezy zębowej oraz wspomaga prawidłową higienę uzupełnień protetycznych. Marki Parodontax i Corega są markami najczęściej polecanymi przez stomatologów w swoich kategoriach, a marka Sensodyne jest najczęściej polecaną marką na nadwrażliwość wśród stomatologów wizytowanych przez przedstawicieli medycznych.*

👉 Szeroka gama produktów na nadwrażliwość marki Sensodyne pozwala każdemu pacjentowi znaleźć produkt w pełni spełniający jego oczekiwania. Możemy wyróżnić produkty, które w składzie mają : azotan potasu (Sensodyne Fluoride, Sensodyne Whitening, Sensodyne Deep Clean), technologie Novamin (Sensodyne Odbudowa i Ochrona) oraz fluorek cyny wraz z  kopolimerem (Sensodyne Ultraszybka Ulga  i Sensodyne Nadwrażliwość i Dziąsła). Sensodyne Nadwrażliwość i Dziąsła to ulga w nadwrażliwości i ulga dla dziąseł.

👉 Marka Parodontax od lat skutecznie pomaga pacjentom w dbaniu o zdrowie dziąseł dzięki zawartości 67% wodorowęglanu sodu skutecznie usuwa płytkę nazębną oraz redukuje krwawienie dziąseł. Najnowszy wariant Parodontax Complete Protection dodatkowo zawiera stewię, dzięki czemu polecany jest także pacjentom chorującym na cukrzycę; Parodontax Complete Protection – lepszy smak, zdrowsze dziąsła.**

👉 Corega to kluczowa marka dla pacjentów protetycznych. W swoim portfolio ma zarówno kremy mocujące (Corega Komfort, Corega Max Osłona, Corega Super Mocny), które dbają o komfort codziennego funkcjonowania pacjentów, ale także produkty przeznaczone do pielęgnacji protez zębowych w postaci tabletek Corega Tabs- codzienna pielęgnacja protezy: łagodna dla akrylu, bezwzględna dla bakterii i grzybów.

W tym roku firma objęła patronatem Test Wiedzy organizowany podczas wydarzenia.

PM-PL-PLD-20-00068

* IQVIA Poland “Exploration of dentists’ recommendation behaviours”, Grudzień 2022

** w porównaniu do innych past Parodontax

Menu