W organizacji konferencji pomagają nam:

KolDental

KolDental od 28 lat zajmuje czołowe miejsce w sektorze dystrybucji materiałów i sprzętu stomatologicznego. W 2013 roku jako wieloletni dystrybutor sprzętu PLANMECA, dołączył do Grupy Plandent Division – Europejskiego Lidera w branży stomatologicznej, powiększając znacząco gamę oferowanych produktów.

Zaopatruje gabinety stomatologiczne w materiały i specjalistyczny sprzęt od 1994 roku. Klienci firmy to zarówno duże kliniki, jak i jednoosobowe praktyki lekarskie. KolDental dysponuje niezbędnym, profesjonalnym zapleczem, wyposażonym tak, aby w każdej chwili móc zrealizować zamówienie. Do Państwa dyspozycji jest ośmiu kierowców na terenie Warszawy i okoli, 6 aut marki Mercedes model Sprinter z dwoma niezależnymi komorami  z pełną kontrolą temperatury podczas transportu. Na terenie całej Polski firma korzysta do przewozu leków z usług Pharmalink. Każdy Klient może liczyć na maksimum uwagi, troszczy się o to 38 przedstawicieli handlowych oraz 13 osób obsługujących callcenter. Wdrażana nieustannie innowacyjność pozwala zająć się kompleksowo Państwa praktyką, dzięki czemu możecie w pełni skupić się na pacjencie. Zapraszamy!

Firma fferuje ponad 30 000 produktów w zakresie: sprzęt i narzędzia stomatologiczne, wypełnienia, endodoncja, protetyka, leki, profilaktyka, polerowanie, akcesoria, higiena, narzędzia, wiertła, implanty, ortodoncja.

Menu