W organizacji konferencji pomagają nam:

Promedus

Firma Promedus zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń stomatologicznych od 2005 roku. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie w branży stomatologicznej i zbudowaliśmy renomę zaufanego dostawcy. O naszym zaangażowaniu świadczy szerokie grono zadowolonych klientów. 

Wychodzimy z założenia, że ciągły rozwój jest kluczem do sukcesu. Ofertę regularnie rozszerzamy o nowe produkty i innowacyjne rozwiązania. Współpracujemy z najlepszymi światowymi producentami sprzętu stomatologicznego. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak: DEXIS, Euronda, KaVo, Leica, MELAG, Planmeca, Refine, Vitali. Mając na celu zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług oraz kompleksową opiekę sprzedażową i serwisową, Zespół Promedus bierze udział w licznych szkoleniach prowadzonych w międzynarodowych centrach szkoleniowych naszych dostawców. 

W maju 2020 roku z okazji naszego 15-lecia przenieśliśmy się do nowej siedziby mieszczącej się przy ul. Janosika 135 w Łodzi. Nowa przestrzeń daje niezliczoną ilość możliwości. Ogromna sala pokazowa umożliwia prezentację urządzeń i rozwiązań dla stomatologów w komfortowych i przyjaznych warunkach. Klientom oferujemy pomoc począwszy od projektu do realizacji, włącznie z profesjonalną opieką posprzedażową.

Zapraszamy Państwa do indywidualnych spotkań, podczas których wspólnie zaplanujemy najlepsze rozwiązania i dobierzemy najbardziej optymalne urządzenia. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, służąc doświadczeniem, wiedzą, wykazując elastyczność i podchodząc bezkompromisowo do jakości naszej obsługi.

Poznaj nas bliżej: https://www.promedus.pl/

Menu