W organizacji konferencji pomagają nam:

Smilesonic

Smilesonic to marka posiadająca w swojej ofercie szczoteczki soniczne, pasty do zębów oraz irygatory dentystyczne najwyższej jakości. Wszystkie wspomniane produkty pozwolą kompleksowo zadbać o higienę jamy ustnej, tym samym pełniąc swoją rolę w zapobieganiu wielu dolegliwościom zębów i dziąseł.

Szczoteczki soniczne Smilesonic wyróżniają się atrakcyjnym designem, zastosowaną w nich technologią soniczną, kilkoma trybami pracy do wyboru, końcówkami dostępnymi w zestawie, a także funkcjami, które zwiększają komfort użytkowania. To nowoczesne urządzenia, które działają nie tylko niezwykle skutecznie, ale również bezpiecznie. W ofercie marki znajdują się następujące modele szczoteczek sonicznych: Smilesonic EX, Smilesonic GO, Smilesonic UP i Smilesonic KIDS. Każdy z pewnością znajdzie wśród nich przyrząd odpowiedni dla siebie. Wspomniana marka produkuje także pasty do zębów, takie jak Smilesonic Sensitive, Smilesonic Premium White i Smilesonic Carbon White, które przeznaczone są do stosowania wraz ze szczoteczkami sonicznymi.

Warto wspomnieć również o bezprzewodowym irygatorze Smilesonic H2O, który za pomocą strumienia wodnego precyzyjnie oczyszcza trudno dostępne miejsca w jamie ustnej, np. przestrzenie międzyzębowe czy kieszonki dziąsłowe, a do tego poprawia ukrwienie dziąseł.

Marka Smilesonic została doceniona podczas największych targów stomatologicznych w Polsce – KRAKDENT 2023, gdzie zdobyła drugie miejsce w kategorii, która miała za zadanie wyłonić najlepsze i najefektowniej prezentujące się stoisko. Produkty spod szyldu Smilesonic zyskują coraz większą popularność wśród użytkowników przyrządów stworzonych do higieny jamy ustnej, a znaleźć je można w wielu sklepach internetowych oferujących szczoteczki soniczne oraz irygatory do zębów.

Menu