W organizacji konferencji pomagają nam:

Waterpik Polska & Twinkles & The Breath Co.

WATERPIK POLSKA

WATERPIK POLSKA to wyłączny dystrybutor amerykańskich irygatorów w Polsce od 26 lat.

Firma Waterpik jest prekursorem irygatorów, które doceniane są przez klientów na całym świecie od 60 lat. Dzięki ponad 80 badaniom klinicznym i 700 patentom na całym świecie Waterpik jest marką nr 1 na świecie!

Dlaczego warto wybrać Waterpik®?  Ponieważ mycie zębów nie wystarczy!
Samo szczotkowanie pozostawia płytkę nazębną i resztki jedzenia, co może prowadzić do chorób dziąseł, próchnicy i nieświeżego oddechu. Waterpik® to najłatwiejszy i najbardziej skuteczny sposób na użycie nici dentystycznej. Irygatory Waterpik są pomocne dla osób z aparatami ortodontycznymi, implantami, koronami, mostami oraz chorobami dziąseł. Irygator Waterpik czyści przestrzenie międzyzębowe, poprawia krążenie oraz redukuje płytkę nazębną.

Wiecej informacji o produktach WATERPIK:

Facebook: @polkardbis
Instagram: @waterpikpolska
Blog: Strona główna – Waterpik Polska – Blog
Sklep: www.waterpik.pl

TWINKLES

Twinkles – to szwedzka marka  profesjonalnej biżuterii stomatologicznej obecna na rynku światowym od ponad 20 lat. Marka oferuje ozdoby wykonane z różnych materiałów tj. kryształy Swarovskiego i Preciosa, kamienie szlachetne lub metaliczne elementy wykonane z litego 18, 22 lub 24 karatowego złoto, które dodają blasku i stylu uśmiechowi.

Produkty Twinkles cieszą się popularnością wśród osób poszukujących nietypowych dodatków oraz chcących podkreślić swoją osobowość poprzez oryginalne akcenty.

Cała gama produktów dostępna na stronie:

WWW.TWINKLES.PL

Instagram: @TWINKLESPOLSKA

THE BREATH CO. 

The Breath Co. to bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej, który został stworzony przez dentystę w Stanach Zjednoczonych. Unikalna formuła chloranu sodu zwalcza szkodliwe bakterie powodujące nieprzyjemny zapach z ust. The Breath Co. działa w najcięższych przypadkach nieprzyjemnego oddechu.

W przeciwieństwie do płynów na bazie alkoholu, które zabijają wszystkie bakterie w jamie ustnej, unikalna formuła chloranu sodu The Breath Co. zwalcza bakterie powodujące nieświeży oddech w jamie ustnej, jednocześnie pozwalając bakteriom przetrwać, zapewniając lepsze podejście do prawidłowego zdrowia jamy ustnej.

Dziś TheBreathCo™ jest jedną z najszybciej rozwijających się marek w dziedzinie higieny jamy ustnej i staje się liderem w edukacji w zakresie zdrowia jamy ustnej dla szerokiej nowej bazy klientów z pokolenia millenialsów.

Produkty THE BREATH Co.: BEZ ALKOHOLU, BEZ PARABENÓW, BEZ SLS-ÓW, NIETESTOWANE NA ZWIERZĘTACH, WEGAŃSKIE I WEGETARIAŃSKIE, NIE PALĄ W USTA, NIE POWODUJĄ PODRAŻNIEŃ ŚLUZÓWKI.

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE: PRZY SUCHOŚCI W JAMIE USTNEJ ORAZ HALITOZIE.

Sklep: WWW.THEBREATHCO.PL

INSTAGRAM : @thebreathco_pl

Menu