Wykładowcy

dypl. hig. stom.

Dominika Jordan

BIOhigienistka stomatologiczna, pełna pasji w wykonywaniu swojego zawodu, związana ze stomatologią od 2010 roku. Obecnie współpracuje z Centrum Medycznym „Twoje Zdrowie” w Elblągu, gdzie prowadzi gabinet profilaktyki jamy ustnej. Jej praca skupia się nie tylko na zdrowiu pacjentów, lecz również na przywracaniu im pewności siebie poprzez promowanie zdrowego uśmiechu. Jako manager zarządza Dental Experts – centrum szkoleniowym w sercu Gdańska. 

Stale rozwijając się zawodowo, aktywnie uczestniczy w konferencjach, kongresach i szkoleniach – zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Dzieli się swoim doświadczeniem z innymi profesjonalistami poprzez prowadzenie – jako prelegent – branżowych szkoleń i konferencji. 

Ambasadorka wielu projektów, czym potwierdza swoje zaangażowanie w rozwój stomatologii. Przeprowadzała badania pod nadzorem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM). Obecnie prowadzi własne badania z użyciem preparatu do infiltracji. Ogniwo zespołu Dental Trainer, który jest zaangażowany w rozwój środowiska higienistek. Jej motto to: „Lepiej zapobiegać, niż leczyć”.

Menu