Wykładowcy

dypl. hig. stom.

Jolanta Bartoszuk

Założycielka marki szkoleniowej Dental Trainer. Zafascynowana stomatologią, od wczesnych lat szkolnych ukierunkowana medycznie. Od 17 lat wykonuje zabiegi profilaktyczno-lecznicze w gabinetach w Warszawie. W swojej pracy ceni efekt, jakim jest dla niej zadowolenie pacjenta. Profesjonalna, konkretna i bardzo energiczna, przez co od razu zjednuje sobie ludzi. Jola z mistrzowską perfekcją prowadzi szkolenia, co zawdzięcza ogromnemu doświadczeniu zarówno w dziedzinie stomatologii (pracowała z lekarzami wszystkich specjalizacji), jak i pedagogiki (była nauczycielem w szkole policealnej dla higienistek stomatologicznych w Warszawie). 

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2009 r. obroniła pracę pt. „Nadwrażliwość zębów – problem czy choroba?” i uzyskała dyplom higienistki stomatologicznej z wynikiem bardzo dobrym. Ukończyła kierunek Zarządzanie w ochronie zdrowia na Uniwersytecie Warszawskim, uzyskując tytuł magistra. Obecnie doktorantka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Pierwszy Wiceprezes Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia PTS. Stale rozwija się na kursach i szkoleniach, chętnie dzieli się swoją wiedzą, współtworząc blog Dent Press. Autorka artykułów z zakresu profilaktyki stomatologicznej zarówno dla pracowników stomatologii, jak i rodziców i pacjentów. Uczestniczka wielu konferencji i szkoleń w Polsce i za granicą. Wykładowczyni na wielu konferencjach i szkoleniach dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Organizatorka konferencji stacjonarnych i online. Współautorka trzech książek dla higienistek z serii Vademecum Perfekcyjnej Higienistki:

  1. „Instruktaż higieny jamy ustnej”,
  2. „Wybielanie zębów i ICON”,
  3. „Profesjonalna higienizacja”.
Menu