Wykładowcy

lic. hig. stom. mgr

Paulina Mintzberg-Wachowicz

Licencjonowana higienistka stomatologiczna, magister administracji. Od 16 lat wykonuje zabiegi higienizacyjne w gabinetach w Warszawie. Wolontariuszka Fundacji Wiewiórki Julii, z którą edukuje dzieci z zakresu profilaktyki.

Prezes Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia PTS w kadencji 2023–2027, członek Zarządu Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia PTS w latach 2019–2023. Współautorka Portalu Stomatologia, edukator szkolny Instytutu Blend-a-med Oral-B, ambasadorka Zdrowego Uśmiechu, ambasadorka kampanii „Polska mówi aaa”. Pomysłodawczyni i organizator Ogólnopolskich Śniadań Higienistek. 

Od sierpnia 2021 r. zasila team Dental Trainer, który prowadzi profesjonalne szkolenia dla higienistek, a od września 2022 r. kształci kolejne pokolenia higienistek w Medycznej Szkole Policealnej im. Hanny Chrzanowskiej w Otwocku.

Autorka licznych artykułów z zakresu profilaktyki stomatologicznej zarówno dla pracowników stomatologii, jak i rodziców, i pacjentów. Uczestniczka wielu konferencji i szkoleń w Polsce i za granicą. Szczególne miejsce wśród certyfikatów zajmuje zaświadczenie o przebyciu profesjonalnego szkolenia z zakresu Guided Biofilm Therapy w Szwajcarii.

Menu