• dr hab. n. med. Natalia Lewkowicz, prof. nadzw.

  Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista stomatologii ogólnej i periodontologii. Kierownik Zakładu Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej i Przyzębia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Konsultant wojewódzki w dziedzinie periodontologii. Autorka wielu publikacji naukowych, wystąpień zjazdowych, wykładów i szkoleń z zakresu periodontologii. Zaangażowana w szkolenie studentów stomatologii, młodych lekarzy dentystów i higienistek stomatologicznych. Prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną PerioCenter w Łodzi.

 • Anestezjolog, asystent w Zakładzie Medycyny Ratunkowej i Medycyny Katastrof Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista do spraw ratownictwa medycznego w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, lekarz specjalistycznych zespołów ratownictwa medycznego.

 • Ukończyła kierunek asystentka i higienistka stomatologiczna. W zawodzie pracuje od 2008 roku i przez ten czas wyspecjalizowała się w wielu procedurach stomatologicznych, a w szczególności w endodoncji oraz ergonomii pracy.

  Obecnie współpracuje z lek. dent. Bartłomiejem Karasiem – zarówno podczas pracy w gabinecie, jak i przy prowadzeniu szkoleń. Ponadto prowadzi własne szkolenia z zakresu współpracy w zespole endodontycznym.

 • Lekarz stomatolog z wykształcenia, powołania i wewnętrznego przymusu (złośliwi twierdzą, że nieuleczalny pracoholik). Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, przez następnych kilka lat wykładowca na macierzystej uczelni.

  W życiu zawodowym próbuje łączyć wrodzoną ciekawość małego chłopca z gorliwością neofity i zdroworozsądkowym podejściem do biznesu. Założyciel paru klinik dentystycznych, od lat obecny także w mediach branży stomatologicznej: spiritus movens i redaktor naczelny portali Dentonet.pl (2000), Dentowizja.pl (2010), czasopisma e-Dentico (2004), organizator wydarzeń edukacyjnych, w tym Konferencji Asysdent (od 2014 r.).

  W kręgu jego zainteresowań zawodowych leży przede wszystkim implantoprotetyka, stomatologia estetyczna, atraumatyczne ekstrakcje (np. zatrzymanych trzecich trzonowców) oraz zastosowanie nowoczesnych technologii w stomatologii.

 • Dyplomowany osteopata, fizjoterapeuta, trener personalny – od 2001 roku zajmuje się wszystkim, co jest związane z ciałem nadczłowieka – zawodnika oraz normalnego śmiertelnika. Właściciel Centrum Osteopatii w Łodzi. Wykładowca akademicki w WSBiNoZ na kierunku Kosmetologia.

  Został uznany przez uczestniczki za najlepszego prelegenta ostatniej edycji Asysdentu.

 • Adwokat, prowadzi autorskie kursy i szkolenia dotyczące dokumentacji w stomatologii oraz bezpieczeństwa stomatologa przed roszczeniami pacjentów, a także konsultacje indywidualnych spraw lekarzy dentystów, których reprezentuje również przed sądami. Wykonuje pełną dokumentację gabinetu stomatologicznego oraz dokumentację RODO. Wykładowca na CEDE, Baltdentica oraz Akademii DSD.

  Autorka bestsellera „Dokumentacja gabinetu stomatologicznego. Wzory pism, komentarz i orzecznictwo” (2017), w którym kompleksowo przedstawione są wszystkie wzory dokumentów dla praktyk stomatologicznych, oraz publikacji „RODO w gabinecie stomatologa” (2019).

 • Ewelina Grudzień i Arkadiusz Dorna – instruktorzy w firmie Enbio Technology, zwolennicy bezpiecznych zabiegów i wysokich standardów dekontaminacyjnych. Na co dzień zaangażowani w szkolenia z zakresu prawidłowej dezynfekcji i sterylizacji zarówno w Polsce, jak i w Europie. Ich celem jest zawsze bezpieczny pacjent/klient oraz podnoszenie poziomu świadomości w branży medycznej i beauty.

 • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie w 2012 roku otrzymała tytuł licencjonowanej higienistki dentystycznej. Współpracowała m.in. z dr. n. med. B. Cerkaskim, (zespół ergonomiczny w systemie na 4 i 6 rąk), lek. dent. D. Stankowską oraz dr n. med. A. Małkowską-Lanzafame.
  Od wielu lat prowadzi gabinety higieny w kilku klinikach w Poznaniu i okolicy. Pracując jako higienistka stomatologiczna kieruje się holistycznym podejściem do pacjentów z naciskiem na edukację zdrowotną. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach, sympozjach i konferencjach. Ciągle poszukuje nowych rozwiązań ergonomicznych mogących mieć zastosowanie w gabinecie stomatologicznym i poza nim. Szkoleniowiec w zakresie pracy solo, duo oraz trio. Ambasadorka Klubu Higienistek, prelegentka podczas I Ogólnopolskiego Zjazdu Klubu Higienistek w ramach Warsaw Dental Medica Show. Prywatnie uwielbia pomagać innym, m.in. poprzez dzielenie się wiedzą z zakresu zdrowego stylu życia, a w szczególności osiągnięcia dobrostanu. Mama dwóch wspaniałych chłopców: Maksia i Aleksa.

 • Prowadzi wykłady i warsztaty edukacyjne dotyczące m.in. profilaktyki stomatologicznej oraz technologii wykorzystywanych w marce Oral-B dla higienistek, lekarzy dentystów, słuchaczy szkół policealnych na kierunku higienistka stomatologiczna.

 • Konsultant Ecolab Professional  Healthcare. Dyrektor programowy Biura Projektów Szkoleniowych Labora-theorium. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończył także Berlin Academy International – Studium Trenerów CEDOZ. Posiada dyplom z zakresu Pielęgniarstwa Ogólnego – pracował m.in. w Klinice Chirurgii Stomatologicznej Akademii Medycznej we Wrocławiu.
  Członek Rady Fundacji Pax et Bonum. Instruktor, szkoleniowiec i wykładowca z wieloletnim doświadczeniem.

 • Kierownik Pracowni Dietetyki i Leczenia Otyłości w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej (WIML), adiunkt w Ośrodku Medycyny Doświadczalnej WIML, a także członek Rady Naukowej WIML.

  Specjalista ds. żywienia, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, psychodietetyk. Członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Ekspert Fundacji Osób Chorych na Otyłość OD-WAGA.

  Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Bierze aktywny udział w akcjach promujących zdrowy styl życia. Prowadziła liczne szkolenia dla służb mundurowych, lekarzy i dietetyków. Jest autorką ponad 50 publikacji w renomowanych czasopismach naukowych i wielu doniesień konferencyjnych w kraju i za granicą. Koordynator zespołu wielu projektów naukowo-badawczych z zakresu żywienia, fizjologii wysiłku oraz otyłości. Aktualnie koordynuje dwa projekty w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016–2020.

 • Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W 2015 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie stomatologii, a w 2016 roku tytuł specjalisty w dziedzinie periodontologii. Od początku pracy zawodowej związany z Zakładem Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie pracuje na stanowisku adiunkta. Główne zainteresowania obejmują zabiegi sterowanej regeneracji tkanek u pacjentów z zaawansowanymi postaciami zapaleń przyzębia oraz procedury plastyczne mające na celu poprawę estetyki biało-różowej.

Kontakt

Michał Chałaśkiewicz

Sponsorzy i reklama

Dostępność (pn-pt): 10:00-16:00

mchalaskiewicz@dentonet.pl

Paulina Mielczarek

Księgowość

Dostępność (pn-pt): 10:00-16:00

ksiegowosc@asysdent.pl

Martyna Kopeć

Administracja i organizacja

Dostępność (pn-pt): 10:00-15:00

730 100 288
asysdent@dentonet.pl

Kontakt

Michał Chałaśkiewicz

Sponsorzy i reklama

Dostępność (pn-pt): 10:00-16:00

mchalaskiewicz@dentonet.pl

Paulina Mielczarek

Księgowość

Dostępność (pn-pt): 10:00-16:00

ksiegowosc@asysdent.pl

Martyna Kopeć

Administracja i organizacja

Dostępność (pn-pt): 10:00-15:00

730 100 288
asysdent@dentonet.pl