• dr hab. n. med. Natalia Lewkowicz, prof. nadzw.

  Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista stomatologii ogólnej i periodontologii. Kierownik Zakładu Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej i Przyzębia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Konsultant wojewódzki w dziedzinie periodontologii. Autorka wielu publikacji naukowych, wystąpień zjazdowych, wykładów i szkoleń z zakresu periodontologii. Zaangażowana w szkolenie studentów stomatologii, młodych lekarzy dentystów i higienistek stomatologicznych. Prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną PerioCenter w Łodzi.

 • Anestezjolog, asystent w Zakładzie Medycyny Ratunkowej i Medycyny Katastrof Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista do spraw ratownictwa medycznego w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, lekarz specjalistycznych zespołów ratownictwa medycznego.

 • Ukończyła kierunek asystentka i higienistka stomatologiczna. W zawodzie pracuje od 2008 roku i przez ten czas wyspecjalizowała się w wielu procedurach stomatologicznych, a w szczególności w endodoncji oraz ergonomii pracy.

  Obecnie współpracuje z lek. dent. Bartłomiejem Karasiem – zarówno podczas pracy w gabinecie, jak i przy prowadzeniu szkoleń. Ponadto prowadzi własne szkolenia z zakresu współpracy w zespole endodontycznym.

 • Lekarz stomatolog z wykształcenia, powołania i wewnętrznego przymusu (złośliwi twierdzą, że nieuleczalny pracoholik). Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, przez następnych kilka lat wykładowca na macierzystej uczelni.

  W życiu zawodowym próbuje łączyć wrodzoną ciekawość małego chłopca z gorliwością neofity i zdroworozsądkowym podejściem do biznesu. Założyciel paru klinik dentystycznych, od lat obecny także w mediach branży stomatologicznej: spiritus movens i redaktor naczelny portali Dentonet.pl (2000), Dentowizja.pl (2010), czasopisma e-Dentico (2004), organizator wydarzeń edukacyjnych, w tym Konferencji Asysdent (od 2014 r.).

  W kręgu jego zainteresowań zawodowych leży przede wszystkim implantoprotetyka, stomatologia estetyczna, atraumatyczne ekstrakcje (np. zatrzymanych trzecich trzonowców) oraz zastosowanie nowoczesnych technologii w stomatologii.

 • Dyplomowany osteopata, fizjoterapeuta, trener personalny – od 2001 roku zajmuje się wszystkim, co jest związane z ciałem nadczłowieka – zawodnika oraz normalnego śmiertelnika. Właściciel Centrum Osteopatii w Łodzi. Wykładowca akademicki w WSBiNoZ na kierunku Kosmetologia.

  Został uznany przez uczestniczki za najlepszego prelegenta ostatniej edycji Asysdentu.

 • Adwokat, prowadzi autorskie kursy i szkolenia dotyczące dokumentacji w stomatologii oraz bezpieczeństwa stomatologa przed roszczeniami pacjentów, a także konsultacje indywidualnych spraw lekarzy dentystów, których reprezentuje również przed sądami. Wykonuje pełną dokumentację gabinetu stomatologicznego oraz dokumentację RODO. Wykładowca na CEDE, Baltdentica oraz Akademii DSD.

  Autorka bestsellera „Dokumentacja gabinetu stomatologicznego. Wzory pism, komentarz i orzecznictwo” (2017), w którym kompleksowo przedstawione są wszystkie wzory dokumentów dla praktyk stomatologicznych, oraz publikacji „RODO w gabinecie stomatologa” (2019).

 • Ewelina Grudzień i Arkadiusz Dorna – instruktorzy w firmie Enbio Technology, zwolennicy bezpiecznych zabiegów i wysokich standardów dekontaminacyjnych. Na co dzień zaangażowani w szkolenia z zakresu prawidłowej dezynfekcji i sterylizacji zarówno w Polsce, jak i w Europie. Ich celem jest zawsze bezpieczny pacjent/klient oraz podnoszenie poziomu świadomości w branży medycznej i beauty.

 • Area Manager, Clinical Expert w Oral-B

  Od 14 lat w firmie, od 10 odpowiedzialna za zespół przedstawicieli d.s. stomatologii na terenie Polski południowej. Wcześniej doświadczenie w branży farmaceutycznej i kosmetycznej z markami : Johnson&Johnson, Janssen -Cilag, L’Oreal, Garnier, Oceanic AA. Udział w licznych konferencjach i targach branżowych. Pochodzi z Sandomierza, od ponad 20 lat mieszka w Krakowie.

 • Absolwentka kierunku biotechnologia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, diagnosta laboratoryjny z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w laboratorium mikrobiologicznym, członek Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów, od kilku lat konsultant ds. higieny w firmie Ecolab. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i seminariów dla Asystentek i Higienistek stomatologicznych.

 • Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od 13 lat związany z rynkiem ubezpieczeń. Bogate doświadczenie zawodowe z zakresu zarządzania i motywacji personelu, obsługi klienta oraz sprzedaży produktów zdobył przy współpracy z dużymi, międzynarodowym korporacjami ubezpieczeniowymi takimi jak Generali, Aegon czy UNIQUA. Sprzedaż to jego pasja, nie znosi nudy i stagnacji. Od ponad 3 lat Dyrektor Biura Sprzedaży i Szkoleń w INTER Polska S.A., gdzie oferuje rozwiązania dedykowane branży medycznej.

 • Łączy co dnia naukę z praktyką – jest czynnym lekarzem i adiunktem w Zakładzie Propedeutyki i Profilaktyki Stomatologicznej WLS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykładał też na wydziałach dentystycznych University Santiago de Compostela i Semmelweiss University w Budapeszcie. Przez trzy lata realizował program szkolenia specjalizacyjnego z chirurgii stomatologicznej.

  Jego aktywność kliniczna i naukowa została doceniona zagranicznymi i krajowymi nagrodami oraz stypendiami, m.in.: nagrodą Rektora WUM, grantem dla młodych naukowców, pierwszą nagrodą za pracę kliniczną za międzynarodowej konferencji DDS, stypendium marszałka woj. mazowieckiego.

  Zajmuje się również szkoleniem lekarzy w zakresie implantologii stomatologicznej, jest międzynarodowym wykładowcą Osstem AIC – drugiej co do wielkości organizacji na świecie zajmującej się kompleksowym szkoleniem w zakresie implantologii. Poza pracą naukową i dydaktyczną na co dzień pracuje klinicznie w kilku praktykach stomatologicznych, wykonując zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologicznej.

 • Studia ukończyła w 2014 r. Obecnie pracuje jako asystent w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii, German Society of Oral Implantology oraz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

  Pasjonuje się chirurgią, implantologią i protetyką. We współpracy z pacjentem stawia na jasne zasady, obustronne zaangażowanie i uświadomienie roli, jaką dla długofalowych efektów odgrywa regularna, prawidłowa higiena jamy ustnej.

 • Adiunkt w Katedrze i Zakładzie Mikrobiologii Lekarskiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz asystent w Zakładzie Mikrobiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Warszawie. Specjalizuje się w zakażeniach wirusowych u pacjentów poddanych zabiegom transplantacyjnym oraz osób z zaburzeniami odporności. Autor lub współautor ponad 80 publikacji naukowych z zakresu wirusologii lekarskiej i weterynaryjnej.

Kontakt

Michał Chałaśkiewicz

Sponsorzy i reklama

Dostępność (pn-pt): 10:00-16:00

mchalaskiewicz@dentonet.pl

Paulina Mielczarek

Księgowość

Dostępność (pn-pt): 10:00-16:00

ksiegowosc@asysdent.pl

Martyna Kopeć

Administracja i organizacja

Dostępność (pn-pt): 10:00-15:00

730 100 288
asysdent@dentonet.pl

Kontakt

Michał Chałaśkiewicz

Sponsorzy i reklama

Dostępność (pn-pt): 10:00-16:00

mchalaskiewicz@dentonet.pl

Paulina Mielczarek

Księgowość

Dostępność (pn-pt): 10:00-16:00

ksiegowosc@asysdent.pl

Martyna Kopeć

Administracja i organizacja

Dostępność (pn-pt): 10:00-15:00

730 100 288
asysdent@dentonet.pl