Wykładowcy – Asysdent

 • W 2003 roku Doktor Damian Nasulicz ukończył studia stomatologiczne na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 2006 roku zaangażowany jest w implantoprotetykę, ze szczególnym naciskiem na planowanie. Dopełniając obszar kompetencji miękkich ukończył studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej – Values Szkoła Mentorów z akredytacją współtwórcy modelu 360o Versatile Leadership, Roba Kaisera. Oprócz implantologii i implantoprotetyki do zainteresowań Mistrza należy również minimalnie inwazyjna protetyka dająca niezwykłe możliwości poprawy wizerunku przez piękny uśmiech.

  Swoją wiedzą Doktor Nasulicz dzieli się prowadząc szkolenia praktyczne, jak i poprzez publikacje w prasie branżowej. Mistrz propaguje autorskie koncepcje uzyskiwania pasywności wielopunktowych prac przykręcanych, zastosowania 24-karatowego/2-mikronowego złota w celu uszczelnienia prac protetycznych na implantach oraz metody zastosowania szablonów chirurgicznych z zamiarem zmiany paradygmatów postępowania.

  W 2008 roku współtworzył Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent we Wrocławiu, gdzie razem z dr. E. Nosowem stworzył zespół implantologiczny, który do końca 2017 roku wszczepił blisko 5000 implantów dentystycznych. W Prestige Dent Mistrz odpowiedzialny jest za wyznaczanie unikatowych kierunków rozwoju stomatologii – jako pierwszy w Polsce został w 2014 roku członkiem International Academy of Oral Medicine and Toxicology, potwierdzając swoje zaangażowanie w holistyczne podejście do zdrowia pacjenta.

 • Trener i współzałożyciel Akademii Improwizacji. Aktor improwizator w teatrach improwizacji Improkracja, PAPTAK, Dwaj Panowie, artysta Klubu Komediowego (warszawa). Nauczyciel, trener biznesu, terapeuta. W swojej pracy wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie sceniczne i talent do nauczania. Improwizacji uczył się od trenerów m.in. z USA, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Izraela, Argentyny, Słowenii. Ze sceną związany od 2006 roku.

 • Dzielenie się wiedzą od zawsze było jej pasją. Jest Trenerem Biznesu oraz Coachem posiadającym bogate doświadczenie zawodowe z zakresu zarządzania i motywacji personelu, obsługi klienta i radzenia sobie z sytuacjami trudnymi zarówno w relacjach z klientami, jak i we współpracy zespołowej. Doświadczenia te związane są z 18-nastoletnią pracą w dużych, międzynarodowych korporacjach. Ukończenie Akademii Trenerów Biznesu Grupy SET i uzyskanie certyfikatu w marcu 2013 roku stało się punktem zwrotnym w jej karierze zawodowej, a poszukując nowych wyzwań i obszarów działania jej celem zawodowym stały się szkolenia dla placówek medycznych z zakresu rozwoju kompetencji społecznych, które systematycznie prowadzi już od początku 2014 roku. Klientami Pani Aleksandry są zarówno duże szpitale państwowe, prywatne kliniki, jak i przychodnie rodzinne i specjalistyczne.

 • Doktor nauk medycznych, stomatolog, właściciel NZOZ "Dental 111". Od 2007 współzałożyciel i prezes Polskiego Towarzystwa Ergonomii Stomatologicznej; od 2003 współorganizator międzynarodowych konferencji "Forum Ergonomii Stomatologicznej" odbywających się we Wrocławiu; 2005 współzałożyciel Global Engineering Promotion and Education Collaborative (GEPEC) w Monrealu w Kanadzie, organizacji zrzeszającej specjalistów różnych dziedzin naukowych, propagującej ergonomię stomatologii, w której podmiotem jest człowiek (Human Centered Ergonomice); prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu ergonomii stomatologicznych.

 • Dyplomowany osteopata, fizjoterapeuta, trener personalny – zajmuje się wszystkim, co jest związane z ciałem nadczłowieka – zawodnika oraz normalnego śmiertelnika od 2001 roku. Właściciel Centrum Osteopatii w Łodzi. Wykładowca akademicki w WSBiNoZ na kierunku Kosmetologia.

  Pan Radosław został uznany przez uczestniczki na najlepszego prelegenta ostatniej edycji Asysdentu.

 • Michał Kaczmarek, lek. dent. obecnie w trakcie specjalizacji z stomatologi dziecięcej, znany w sieci jako Tata Stomatolog – stomatolog z pasją, tata, narciarz, podróżnik. Jako stomatolog stara dzielić się ze swoją wiedzą z innymi za pośrednictwem swojego bloga i w social media. Jak sam pisze „Chcemy uświadomić społeczeństwo jak ważna jest prawidłowa higiena jamy ustnej od pierwszych dni życia, by móc jak najdłużej cieszyć się pięknym, zdrowym uśmiechem.”

 • Dyplomowany higienista stomatologiczny, absolwent Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej.

  Przeprowadza zabiegi profilaktyczne: wybielanie, lakowanie, skaling w lupach, piaskowanie, edukuje i motywuje pacjentów do lepszego dbania o zdrowie jamy ustnej.

  Pisze artykuły do czasopism medycznych, aktywnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach a zdobyta wiedzę przekazuje dalej szkoląc higienistki i asystentki, jest laureatem II miejsca w konkursie „Higienista roku 2017” organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Higieny Stomatologicznej.

  Prowadzi fanpage „Higienista Benke”

 • Dyplomowana higienistka stomatologiczna z kilkuletnim stażem. Swój rozwój, doświadczenie i pasję zawdzięcza współpracy z fantastycznymi lekarzami różnych specjalizacji, których spotkała na swojej  drodze zawodowej.  Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji. Jej cechą charakterystyczną jest nieustanna potrzeba doskonalenia się.  Na co dzień przeprowadza zabiegi z zakresu higieny, profilaktyki i opieki pozabiegowej pamiętając o zasadzie „Pacjent świadomy, Pacjentem zmotywowanym”.  Wykładowca w Policealnych Szkołach dla Asystentek i Higienistek Stomatologicznych w Łodzi. Prelegentka licznych konferencji i sympozjów. Od 2015 r prowadzi wykłady  i szkolenia praktyczne dla asystentek i higienistek stomatologicznych. Ponadto jako Prezes Łódzkiego Stowarzyszenia Higienistek Stomatologicznych organizuje i prowadzi bezpłatne akcje profilaktyczne dla dzieci i dorosłych.

 • Praktyk posiadający 23 letnie doświadczenie w sprzedaży. Pracując w pięciu międzynarodowych korporacjach przeszedł wszystkie możliwe szczeble w strukturach sprzedaży, zaczynając od doradcy, przez kierującego zespołem sprzedażowym, kończąc na zarządzaniu strukturą składającą się z kilku regionów obejmujących znaczną część kraju.

  Przedsiębiorca uwalniający potencjał sprzedażowy swoich klientów, specjalizujący się w podnoszeniu efektywności i optymalizacji procesów sprzedażowych i komunikacyjnych w firmach. Autor wielu projektów wdrażających najwyższe standardy w zespołach pracowniczych i menadżerskich. Systematycznie publikuje swoje teksty na łamach prasy branżowej. Mentor Wyższej Szkoły Bankowej. Prezes i założyciel Akademii Komunikacji.

 • Wykształcenie na kierunku profilaktyka stomatologiczna zdobyła na uczelni niemieckiej. Od 28 lat w zawodzie. Prelegent profilaktyki wczesnoniemowlęcej, konferencji laktacyjnych i szeregu prezentacji dla asystentek i higienistek stomatologicznych.

 • Pielęgniarka, dyplomowana higienistka stomatologiczna. Absolwentka studiów z zakresu pedagogiki ogólnej i zdrowia publicznego. W 2019 r ukończyła podyplomowe studia z zakresu: zarządzanie i kontrola w podmiotach leczniczych. Od wielu lat współpracuje z lekarzami z dziedziny stomatologii,dzięki którym zdobywa doświadczenie zawodowe. Na co dzień pracuje w nowoczesnej klinice stomatologicznej w Bydgoszczy, asystując przy zabiegach. Samodzielnie wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej. Stomatologia jest jej pasją, dlatego uczestniczy w wielu wykładach i sympozjach poświęconych tej tematyce. Zdobytą wiedzę przekazuje innym prowadząc wykłady z asystentkami i higienistkami stomatologicznymi w Policealnej Szkole Medycznej w Toruniu.

Kontakt

Michał Chałaśkiewicz

Sponsorzy i reklama

Dostępność (pn-pt): 10:00-16:00

mchalaskiewicz@dentonet.pl

Martyna Kopeć

Organizacja

Dostępność (pn-pt): 10:00-16:00

asysdent@dentonet.pl

Martyna Kopeć

Administracja i płatności

Dostępność (pn-pt): 10:00-16:00

asysdent@dentonet.pl

Kontakt

Michał Chałaśkiewicz

Sponsorzy i reklama

Dostępność (pn-pt): 10:00-16:00

mchalaskiewicz@dentonet.pl

Martyna Kopeć

Organizacja

Dostępność (pn-pt): 10:00-16:00

asysdent@dentonet.pl

Martyna Kopeć

Administracja i płatności

Dostępność (pn-pt): 10:00-16:00

asysdent@dentonet.pl